




Газовий конвектор CANREY 5 кВт (Туреччина)
Нагрівач повітря газовий бездимоходного (парапетного) типу зі сталевим теплообмінником CHS-5 розрахований на обігрівання приміщення площею до 50 кв. м. заввишки стелі до 3 м.
Димоповітряний блок (труба) у комплекті.
Довжина труби від 300 до 560мм (телескопічна)
Конвектор CANREY має низку технічних переваг, порівнюючи з аналогічною продукцією інших виробників і водночас дуже доступну ціну.
Безсумнівно, першою й головною перевагою є використання сталі високої якості, що сприяє прискореному нагріванню приміщення й довготривалій експлуатації приладу.
На конвекторах CANREY встановлена сучасна оригінальна газова автоматика безпеки EuroSit 630 (Італія) з п'єзорозпалом і зі стабілізатором тиску газу, якого немає в аналогічних товарах інших виробників. В умовах зміни тиску газу в подавальному газопроводі стабілізатор забезпечує постійний тиск газу на пальник, що збільшує ефективність (ККД), запобігає сажеутворенню на внутрішніх поверхнях теплообмінника, продовжує довгостроковість експлуатації приладу.
Бічне під'єднання газу на конвекторах CANREY максимально спрощує встановлення та обслуговування приладу в будь-яких місцях монтажу.
Обшивка конвектора покрита сучасною порошковою фарбою. Сама обшивка має поверхню з ребрами, що мінімізує шанс ушкоджень під час транспортування, монтажу та експлуатації приладу.
Конвектор із заводу налаштований для роботи на природному газі (метан, NG).
Конвектор має можливість роботи на cкрапленому газі (пропан, LPG). Для цього його потрібно переобладнати під скраплений газ та налаштувати газовий клапан для роботи на скрапленому газі.
Переобладнання та налаштування конвектора для роботи на скрапленому газі здійснюється виключно фахівцями, які мають дозволи на проведення подібних робіт та досвід у проведенні подібних робіт – співробітниками місцевих газових служб або сервісних організацій.
За бажанням покупця конвектор може бути переобладнаний для роботи на скрапленому газі перед відправкою.
Ця процедура оплачується окремо за домовленностю.
Гарантія 12 місяців з моменту запуску приладу у роботу працівником газової служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canrey |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність номінальна | 5 кВт |
| Споживання природного газу | 0.55 куб.м/год |
| Максимальний робочий тиск | 20 кПа |
| Коефіцієнт корисної дії | 91 % |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Вбудований вентилятор | Ні |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 635 мм |
| Ширина | 635 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Електронний розпал | Ні |
| Датчик регулятора температури | Так |
| Електронне розпалювання | False |
| П'єзорозпалювач | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальний робочий тиск | 13 |
- Ціна: 11 500 ₴
