




Двоконтурний парапетний Колві Євротерм КТ 16 ТВУ люкс
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парапетні котли КТ ТВУ зі сталевим теплообмінником двоконтурніпризначені для нагрівання води в системах водяного опалення та нагрівання води для системи гарячого водопостачання (з мідним теплообмінником другого контуру). За рахунок розміщеного в водяний порожнини апарату мідного теплообмінника спеціальної конструкції є можливість отримання гарячої води для господарських потреб. Теплова потужність мідного теплообмінника не перевищує номінальну теплопродуктивність апарату.
Апарати складаються з таких основних частин:
теплообмінник з топкою та збіркою продуктів згоряння;
газопальниковий пристрій з газовою автоматикою;
декоративний кожух;
повітропровід;
димар;
вітрозахисний кожух.
За рахунок особливої конструкції котли здатні витримати вітер до 20 м/с!
Автоматика (газовий клапан) SIT 630 (Італія).
Гарантія на теплообмінник котла 5 років!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Колві |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 60 мес |
| Стан | Нове |
| Теплоносій | Вода |
| Коефіцієнт корисної дії | 92 % |
| Вид пального | Газоподібний |
| Тип топки | Закрита |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Тиск газу на вході в котел | 13 мбар |
| Колір | Білий |
| Вага | 75 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 734 мм |
| Ширина | 589 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Підключення газу | 1/2" |
| Гаряче водопостачання | |
| Продуктивність гарячої води | 7 л/мин |
| Додаткові характеристики | |
| П'єзорозпалювач | True |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Максимальна температура в режимі опалення | 89 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Бездимохідний (парапетний) |
- Ціна: 21 500 ₴
