


Колонка газова Dion 10D Турбо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликі габарити дають змогу зручно розмістити на кухні в будь-якому місці та навіть у стінній шафі.
Пристрій «Антихолод» запобігає замерзанню води в апараті, коли він тривалий час не використовується в холодну пору року (мінусові температури зовнішнього повітря).
Дуже зручно — не треба повністю вимикати апарат і зливати з нього воду.
Модель
JSD10D
Тип газу
Природний газ
Номінальний тиск газу
1300Па
Номінальна теплова потужність
20 кВт
Різновид підпалу
Автоматичний електронний
Робочий тиск води (мПа)
0,03 до 0,8
Вихід гарячої води (нагрівання +250С)
10 л/хв
Діаметр труб
Вхід газу
1/2"
Гарячої води
1/2"
Холодної води
1/2"
Коаксіальна труба
Діаметр
90 / 60 мм
Довжина:
85 см
Вставки
40-60-80см
Макс. довжина
5 метрів
Кут відхилення від горизонталі
не менш ніж 30
Габарити, см
70х35х20
Вага, нетто, кг
Електричне живлення
220 В, 50 Гц
Споживана потужність
35 Вт
Апарат екологічно чистий:
Згоряння газу відбувається в герметичній камері.
Продукти згоряння викидаються за межі приміщення по внутрішній трубі коаксіального відведення.
Повітря в камеру згоряння надходить зовнішньою трубою коаксіального відведення.
Працює за низького тиску води: від 0,3 мПа.
Забезпечений надійний захист колонки — контролюються: наявність полум'я, робота вентилятора, тиск води, нагрів води вище 85 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dion |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Тип топки | Закрита |
- Ціна: Ціну уточнюйте
