




Турбований Navien Deluxe 16K (з трубою)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
південнокорейська компанія «Kyung Dong NAVIEN» представляє під маркою «NAVIEN» двоконтурний настінний газовий котел із закритою камерою згоряння, адаптований до українських умов експлуатації та має вдале співвідношення «ціна — якість». Котли NAVIEN без проблем працюють у наших умовах. Їм не страшні низький тиск газу та води, вони легко справляються з перепадами напруги в мережі. Роботу котлів NAVIEN характеризують тривалий термін експлуатації й економна витрата газу. Котли NAVIEN відповідають усім нормам і стандартам, прийнятим на території України, і мають відповідні сертифікати.
Система захисту від замерзання.
У разі падіння температури в приміщенні, у котлі автоматично спрацьовує система захисту від замерзання. Якщо температура опалювальної води опускається нижче 10 °C, автоматично запускається циркуляційний насос, забезпечуючи постійну циркуляцію теплоносія в системі опалення. У разі падіння температури опалювальної води нижче ніж 6 °C автоматично вмикається пальник і прогріває теплоносій до 21 °C.
Модульована система турбонаддуву.
Вентилятор турбонаддуву, встановлений у котлах NAVIEN Deluxe Coaxial під камерою згоряння, змінює швидкість обертання за сигналом, що надходить від датчика тиску повітря APS (Air Pressure System). Отже, у камеру згоряння котла забезпечується подавання повітря в кількості, пропорційній кількості газу, що подався. Саме така система роботи котла NAVIEN Deluxe Coaxial, з установленням вентилятора під камерою згоряння й використанням датчика APS, дала змогу забезпечити найбільше згоряння газу та мінімізувати тепловтрати, пов'язані з димовидаленням. Продуктивність котлів NAVIEN Deluxe Coaxial, підвищилася без збільшення кількості споживаного газу, а ККД котлів NAVIEN Deluxe Coaxial з теплообмінником із неіржавкої сталі став таким самим, як у котлів із теплообмінником із міді.
Теплообмінник із неіржавкої сталі.
Теплообмінник із неіржавкої сталі, порівнюючи з мідним, має підвищену в 5-6 разів стійкість до корозії, що неабияк збільшує термін його експлуатації. Попри підвищену стійкість до корозії, теплообмінник із неіржавкої сталі, не отримав широкого застосування в котлах, оскільки в нього теплопровідність менша, ніж у теплообмінника з міді. Ефективне використання теплообмінника з неіржавкої сталі стало можливим у котлах NAVIEN Deluxe Coaxial, завдяки застосуванню модулівної системи турбонаддуву для підвищення ККД котла.
Безпечна та бездоганна робота котла у разі частих коливань напруги в електромережі.
Чип SMPS (Switched-Mode Power Supply) на мікропроцесорі захищає кошенят від перепадів напруги в електромережі в межах ±30% від 230 В. Котел водночас працює без збоїв і зупинок, завдяки чому продовжує термін його експлуатації та запобігає терміну експлуатації зламання, пов'язане з нестабільною напругою
Можливість користуватися опаленням і гарячою водою при низькому вхідному тиску газу в системі газопроводу.
Котел стабільно працює у разі падіння вхідного тиску води до 0,1 бара, завдяки чому його можна використовувати в житлових приміщеннях зі слабким напором води в системі водопроводу, а також у разі частих перепадів тиску в системі водопостачання.
Виняткова технологія обігрівання — постійна адаптація до умов приміщення
Виносний пульт керування котлом із вбудованим датчиком температури дає змогу не тільки економно витрачати газ і скорочувати витрати на опалення, але й постійно автоматично підтримує задану комфортну температуру в опалюваному приміщенні.
Технічні характеристики
Ед. изм.
10K
13K
16K
20K
24K
30K
Призначення
Опалення (ОВ) і нагрівання води для господарських потреб (ГВС)
Паливо
Природний газ/Зріджений газ
ККД
%
91,2
91,7
91,2
91,7
90,5
90,9
Теплова потужність ОВ
кВт
7 - 10
7 - 13
9 - 16
9 - 20
9 - 24
12 - 30
Витрата газу (Мін./Макс.)
Природний
м3/год
0.75/1.16
0.75/1.40
0.95/1.72
0.95/2.15
0.95/2.58
1.27/3.23
Зріджений
кг/год
0.63/0.97
0.63/1.16
0.79/1.43
0.79/1.79
0.79/2.15
1.06/2.69
Тиск
ОВ
бар
0,6 - 3,0
ГВС
0,3 - 8,0 (Мин. 0,1)
Температура
(плавне регулювання; крок 1°)
ОВ
°C
40 - 80
ГВС
30 - 60
Протік ГВС (ΔT=25°C)
л/хв
13,8
17,2
Електричні параметри
В/Гц/Вт
220 / 50 / 150
Діаметр труб системи димовидалення
мм
60/100; 80 х 80 (коаксіал; роздільний)
Розміри з'єднань
ОВ
дюйм
G3/4
ГВС
G1/2
Газ
G1/2
G3/4
Тиск газу на вході
Ном.
мбар
NG: 10 - 25 / LPG: 28 - 37
Мін.
4
Габарити (В х Ш х Г)
мм
695 х 440 х 265
Вага (без води)
кг
28
29
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navien |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вага | 28 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 695 мм |
| Глибина | 295 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 440 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Тип топки | Закрита |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | Газоподібний |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Тиск газу на вході в котел | 13 мбар |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 91.7 % |
| Максимальна температура в режимі ГВП | 60 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 80 град. |
| Максимальний тиск в режимі ГВП | 8 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Мінімальна температура в режимі ГВП | 30 град. |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 40 |
| Мінімальний тиск в режимі ГВП | 0.3 бар |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Продуктивність гарячої води | 13.8 л/мин |
| Витратуа газового палива | 1.72 куб. м/час |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Білий |
| Циркуляційний насос | Так |
| Електронне запалювання | Так |
- Ціна: 28 000 ₴





