

Твердопаливний котел Корді АТВ 50М (6 мм)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Твердопаливний котел Корді АОТВ 50 (з робочим тиском води 200 кПа) має теплообмінник зі сталі, призначений для опалення та забезпечення гарячою водою приватних будинків, квартир, офісів і споруд комунально-побутових завдань, обладнаних системами водного опалення площею до 530 м2.
Паливом для цього котла може бути вугілля кам'яний, антрацит, дрова.
Основу котла АОТВ 50 становить сталевий прямокутний теплообмінник, який складається з топки та триходового газохода. Водяна сорочка утворена між зовнішніми стінками теплообмінника, газоходом і топкою шахтно-шарового типу. Для ефективної роботи апарату в режимах малої тяги та потужності, у пристрої топки передбачені спеціальні отвори. На нижніх дверцятах є повітряна заслінка з болтом, яка механічно регулює кількість вторинного повітря, який подається в топку.
Всі моделі можуть комплектуватися механічним регулятором температури з ланцюжком і електронним блоком керування з вентилятором!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корді |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 375 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 50 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 96 л |
| Об'єм камери згоряння | 160 л |
| Площа обігріву | 530 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Відкрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Висота | 1385 мм |
| Глибина | 1166 мм |
| Діаметр димоходу | 245 мм |
| Ширина | 742 мм |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина стінки теплообмінника | 4 мм |
- Ціна: 67 000 ₴
