




Твердопаливний котел з вертикальним завантаженням палива Корді КОТВ-26 (6 мм)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котел з вертикальним завантаженням палива та нижнім горінням. Тривалість горіння на одній закладці може тривати до 16 годин(за умови забезпечення робочої тяги).
Апарат призначений для опалення індивідуальних житлових будинків і споруд комунально-побутового призначення, обладнаних системами водяного опалення з примусовою або природною циркуляцією води з робочим тиском 2,0 кгс см2 (200кпа). Котел з вертикальним завантаженням палива та нижнім горінням. Тривалість горіння на одній закладці може тривати до 16 годин(за умови забезпечення робочої тяги).
| Температура води (макс) | 90 °С |
| Робочий тиск | 2,0 кгс/см2 |
| Потужність | 14-30кВт |
| ККД | 85 % |
| Приєднальна різьба патрубків опалення | G2 |
| Об’єм води в котлі | 50л |
| Максимальне завантаження палива | 53л |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Мінімальна висота димоходу | 12 м |
| Маса виробу | 307кг |
| Робоча тяга | 22 Па |
| Площа опалення | 290м2 |
| Висота | 932мм |
| Ширина | 540мм |
| Глибина | 1000мм |
| Підключення регулятора тяги | + |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Красилівський агрегатний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 26 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Буре вугілля, Антрацит, Брикети, Кам'яне вугілля, Дрова |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Об'єм камери згоряння | 65 л |
| Об'єм води в котлі | 55 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Площа обігріву | 290 кв.м |
| Колір | Синій |
| Вага | 307 кг |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 932 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 1100 мм |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина стінки теплообмінника | 5 мм |
- Ціна: 47 000 ₴
