




Твердопаливний котел Корді АТВ-16-20ЛТ (6 мм)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Твердопаливні котли «Корді-Случ» мають високий ККД до 83% та є економними в експлуатації.
Сучасний твердопаливний енергонезалежний котел.
Має тривалий термін горіння палива (до 8 годин) за рахунок оригінальної конструкції камери згоряння.
Забезпечує тривалий термін експлуатації за рахунок виготовлення теплообмінників зі сталі товщиною 6 мм.
Застосовується для обігріву приміщень площею до 250 кв.м.
Високий ККД – до 83%.
Може бути укомплектований електронним контролером з вентилятором.
Конструкція дозволяє встановити механічний регулятор тяги.
Придатний для використання у системах опалення відкритого і закритого типів.
Найвищої ефективності досягає при експлуатації в системах , обладнанних теплоакумулюючими баками «Корді».
| Температура води (макс) | 90 °С |
| Робочий тиск | 2,0 кгс/см2 |
| Потужність | 16-20 кВт |
| ККД | 80-83 % |
| Приєднальна різьба патрубків опалення | G1 1/2 |
| Об’єм води в котлі | 46 л |
| Максимальне завантаження палива | 33 л |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Мінімальна висота димоходу | 6 м |
| Маса виробу ЛТ | 190 кг |
| Площа опалення | 250 м2 |
| Висота | 1140 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 760 мм |
| Автоматика безпеки та керування | + |
| Висота камери згорання | 490мм |
| Ширина камери згорання | 310мм |
| Глибина камери згорання | 370мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Красилівський агрегатний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Буре вугілля, Антрацит, Брикети, Кам'яне вугілля, Дрова |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Об'єм камери згоряння | 60 л |
| Об'єм води в котлі | 46 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Площа обігріву | 250 кв.м |
| Колір | Синій |
| Вага | 190 кг |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1140 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 760 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина стінки теплообмінника | 6 мм |
- Ціна: 28 000 ₴


