



Твердопаливний котел Корді АТВ-12С (4 мм)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Твердопаливні котли “Корді” малих потужностей – ідеально підходять для опалення заміського будинку, дачі, котеджу.
Класичний твердопаливний енергонезалежний котел нижнього горіння.
Модифікація С має продовжений термін експлуатації за рахунок виготовлення теплообмінників зі сталі товщиною 4 мм.
Застосовується для обігріву приміщень площею до 120 кв.м.
Високий ККД – до 83%.
Ергономічна конструкція дверей забезпечує зручне завантаження.
Конструкція дозволяє встановити механічний регулятор тяги.
Придатний для використання у системах опалення відкритого і закритого типів.
| Температура води (макс) | 90 °С |
| Робочий тиск | 2,0 кгс/см2 |
| Потужність | 12 кВт |
| ККД | 80-83 % |
| Приєднальна різьба патрубків опалення | G1 1/2 |
| Об’єм води в котлі | 32 л |
| Максимальне завантаження палива | 22 л |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Мінімальна висота димоходу | 5 м |
| Маса виробу типу С | 102кг |
| Площа опалення | 120 м2 |
| Висота | 875 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 645 мм |
| Місце під регулятори тяги | + |
| Висота камери згорання | 320 мм |
| Ширина камери згорання | 290 мм |
| Глибина камери згорання | 310 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Красилівський агрегатний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Антрацит, Дрова, Брикети, Кам'яне вугілля, Буре вугілля |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Об'єм камери згоряння | 35 л |
| Об'єм води в котлі | 32 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Площа обігріву | 120 кв.м |
| Колір | Синій |
| Вага | 85 кг |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 875 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 645 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина стінки теплообмінника | 4 мм |
- Ціна: 18 500 ₴
