


Лічильник газу Metrix G4 для встановлення в приміщенні
Metrix UG G4 - (без літери "Т") — БЕЗ термокорекції (без термокомпенсатора) — для встановлення в опалювальному приміщенні.
Ціна вказана БЕЗ штуцерів (КМЧ) (Могот бути 3/4" або 1 1/4").
КМЧ (штуцера) є в продажу додатково, якщо потрібно.
Рік випуску лічильника необхідно уточнювати при замовленні!
Характеристики лічильника газу Metrix UG G4:
Виробник: Metrix, група Apator (Польща)
Тип: мембранний Без термокомпенсатора (міно ця модель)
Номінальна об'ємна витрата: 4 м3/год
Мінімальна об'ємна витрата: 0,04 м3/год
Максимальна об'ємна витрата: 6 м3/год
Номінальний циклічний об'єм: 2,5 дм³
Міжцентрова відстань між штуцерами, мм: 110
1 imp. = 0,01 м3
Термін служби: 20 років
Інтервал повірки: 8 років
Усі лічильники Metrix — нові та свіжі
Повірені на заводі в Польщі
Сертифіковані в Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metrix |
| Країна виробник | Польща |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Стан | Нове |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 20 мм |
| Вага | 2 кг |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Область застосування лічильника | Побутової |
| Максимальна витрата, Qmax | 6 куб. м/час |
| Номінальна витрата, Qn | 4 куб. м/час |
| Мінімальна витрата, Qmin | 0.04 куб. м/час |
| Похибка | ±1,5% |
| Поріг чутливості, не більше | 0.003 куб. м/час |
| Вид газу | Природний |
| Вид лічильника | Мембранний |
- Ціна: 2 100 ₴
