
Лічильник газу Metrix G10
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Metrix UG G10 - без букви "Т" - БЕЗ термокоррекции (без термокомпенсатора) - для установки в опалювальному приміщенні, вважає менше.
Ціна вказана БЕЗ штуцерів (КМЧ)
КМЧ (штуцера) є у продажу додатково, якщо необхідно.
Короткі характеристики лічильника газу Metrix UG G10:
Виробник: Metrix, група Apator (Польща)
Тип: мембранний
Без термокомпенсатора (саме ця модель)
Номінальна подача: 10 м3/ч
Мінімальний питома витрата: 0,1 м3/год
Максимальна подача: 16 м3/год
Номінальний циклічний об'єм: 5 дм3
Междуцентровое відстань між штуцерами, мм: 280
1 imp. = 0,01 м3
Термін службs: 20 років
Міжповірочний інтервал: 8 років
Всі лічильники Metrix - нові та свіжі
Повірені на заводі в Польщі
Сертифіковані в Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metrix |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 7 кг |
| Вид газу | Природний |
| Вид лічильника | Мембранний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна витрата, Qmax | 16 куб.м/год |
| Мінімальна витрата, Qmin | 0.1 куб.м/год |
| Номінальна витрата, Qn | 10 куб.м/год |
| Область застосування лічильника | Побутової |
| Похибка | ±1,5% |
| Поріг чутливості, не більше | 0.01 куб.м/год |
| Приєднувальний розмір | 2" |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 50 мм |
- Ціна: 12 500 ₴
