


Лічильник газу Metrix G2,5 для встановлення в приміщенні
Metrix UG G2.5 - без букви "Т" - БЕЗ термокоррекции (без термокомпенсатора) - для установки в опалювальному приміщенні.
Ціна вказана БЕЗ штуцерів (КМЧ) (можуть бути 3/4" або 1 1/4").
КМЧ (штуцера) є у продажу додатково, якщо необхідно.
Рік випуску лічильника необхідно уточнювати при замовленні!
Характеристики лічильника газу Metrix UG G2.5:
Виробник: Metrix, група Apator (Польща)
Тип: мембранний Без термокомпенсатора (саме ця модель)
Номінальна подача: 2.5 м3/год
Мінімальний питома витрата: 0,025 м3/год
Максимальний об'ємний витрата: 4 м3/год
Номінальний циклічний об'єм: 1,2 дм3
Междуцентровое відстань між штуцерами, мм: 110
1 imp. = 0,01 м3
Термін служби: 20 років
Гарантійний термін експлуатації від дати введення в експлуатацію: 5 років
Гарантійний термін експлуатації від дати виробництва (повірки): 5,5 років
Міжповірочний інтервал: 8 років
Всі лічильники Metrix - нові та свіжі
Повірені на заводі в Польщі
Сертифіковані в Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metrix |
| Країна виробник | Польща |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 60 мес |
| Стан | Нове |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна витрата, Qmin | 0.025 куб. м/час |
| Максимальна витрата, Qmax | 4 куб. м/час |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Область застосування лічильника | Побутової |
| Номінальна витрата, Qn | 2.5 куб. м/час |
| Поріг чутливості, не більше | 0.003 куб. м/час |
| Вид газу | Природний |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Похибка | ±1,5% |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Умовний прохід | 20 мм |
| Вид лічильника | Мембранний |
- Ціна: 2 100 ₴
