




Твердопаливний котел Feniks серія А 20 кВт
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Твердопаливний котел Feniks серія А 20 кВт»
Твердопаливні котли Feniks призначені для опалення побутових, виробничих та інших приміщень, в яких передбачена система центрального опалення, з використанням в якості палива деревини, дерев’яних відходів, тирсових або торф’яних брикетів, і кам’яного вугілля.
Найбільша теплопродуктивність котла досягається при спалюванні вугілля. Функціонування котла серії А передбачено тільки в режимі ручної подачі твердого палива.
Котел призначений для роботи в опалювальних системах з водяним контуром, які працюють під тиском не більше 0,2 МПа (2 кгс/см2) татемпературою теплоносія не більше 95 С.
Товщина стінки теплообмінника 5мм!
Строк гарантії розраховується від дати придбання товару та складає 3 роки (36 місяців).
Гарантія не розповсюджується на швидкозношувані матеріали: - ущільнювачі дверцят; - колосники; - ізоляційну плиту дверцят та відбивач.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Феникс |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 20 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Бурый уголь, Брикеты, ДСП, Каменный уголь, Дрова, МДФ |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Коэффициент полезного действия | 81 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Открытая |
| Объем камеры сгорания | 64 л |
| Объем воды в котле | 40 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Площадь обогрева | 200 кв.м |
| Цвет | Красный |
| Вес | 150 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Управление | Механическое |
| Толщина стали | 5 мм |
| Отопление | |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 2 бар |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1015 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Глубина | 870 мм |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
- Цена: 21 500 ₴






