

Газовый котел Данко 12,5УС бездымоходний (парапетный)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія удосконалених котлів «Данко» з герметичною камерою згоряння та універсальним підключенням до системи опалення та газопостачання. Модельний ряд включає котли потужністю 7, 10, 12,5, 15,5 та 18 кВт одноконтурні та з функцією водопідігріву. Їх можна використовувати в будинках та квартирах, де немає можливості підключення до димоходу. Котли оснащені сучасною газовою автоматикою "SIT" з п'єзоелектричним розпалом і мікрофакельними пальниками. Теплообмінник котла виконаний з високоякісної сталі товщиною 3 мм.
ОСОБЛИВОСТІ
Відмінною рисою даної серії котлів є абсолютно нова конструкція теплообмінника, що дозволяє відмовитись від ліво- та правостороннього виконання і значно полегшує їх монтаж. Оригінальний дизайн вирізняє дану серію котлів серед інших вітчизняних аналогів.
ПЕРЕВАГИ
- достовірність характеристик, підтверджена відповідними протоколами;
- товщина сталі 3 мм;
- широкий вибір потужностей;
- енергонезалежність;
- високий ККД;
- наявність турбулізаторів в димогарних трубах теплообмінників;
- надійна автоматика безпеки та регулювання європейського виробництва;
- мікрофакельні пальники з фаростійкої нержавіючої сталі;
- універсальнысть підключення до системи опалення та газопостачання;
- коаксіальний димохід (труба в трубі);
- ізоляція Nobasil товщиною 50мм;
- строк служби 15 років;
Потужність, кВт
12,5
ККД, %
90
Робочий тиск води, МПа
0,15
Габаритні розміри, мм
360x565x690
Маса, кг
65
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Агроресурс |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 65 кг |
| Вид топлива | Газообразное |
| Гарантийный срок | 30 мес |
| Коэффициент полезного действия | 90 % |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 12 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Расход газового топлива | 1.4 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Высота | 690 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Подключение газа | 1/2" |
| Ширина | 565 мм |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 1.5 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 40 град. |
| Дополнительные характеристики | |
| Пьезорозжиг | Да |
- Цена: 18 000 ₴
