


Котел газовый дымоходный Данко 40СН
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Котли побутові газові сталеві «Данко» призначені для теплопостачання індивідуальних житлових будинків і споруд комунально-побутового призначення, обладнаних системами водяного опалення з примусовою або природною циркуляцією, а також для гарячого водопостачання на господарські потреби. Котли обладнані сучасною газовою автоматикою та мікрофакельними пальниками з термостійкої нержавіючої сталі. Теплообмінники котлів виконані зі сталі товщиною 3 мм та огорнуті шаром теплоізоляційного матеріалу.
Котли виготовляються одноконтурні та з водопідігрівом потужністю від 32 до 48 кВт і укомплектовуються автоматикою Sit 820 NOVA mV. В двофункційних котлах для гарячого водопостачання використовується мідний змійовик-водонагрівач, вмонтований в основний теплообмінник.
Позитивним моментом конструкції даних котлів є можливість керування їх роботою за допомогою кімнатних температурних програматорів.
Особливість даної серії котлів — використання дефлектора для покращення тяги.
Номінальна теплопродуктивність, кВт
40
ККД, %
91
Робочий тиск води, МПа
0,3
Габаритні розміри, мм
670х490х1085
Маса, кг
153
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Агроресурс |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 153 кг |
| Вид топлива | Газообразное |
| Гарантийный срок | 30 мес |
| Коэффициент полезного действия | 91 % |
| Максимальная температура дымовых газов | 140 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 40 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Расход газового топлива | 4.5 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип топки | Открытая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 2" |
| Вход в систему отопления | 2" |
| Высота | 1085 мм |
| Глубина | 670 мм |
| Диаметр дымохода | 140 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Ширина | 490 мм |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 40 град. |
| Дополнительные характеристики | |
| Пьезорозжиг | Да |
- Цена: 37 300 ₴
