

Газовий котел димохідний Данко 10С
ОСОБЛИВОСТІ
-Спеціальна конструкція теплообмінника, що забезпечує швидкий та рівномірний нагрів теплоносія.
- Димогарні труби встановлені під кутом, що збільшує площу відбору тепла в продуктах спалювання, а також час проходження нагрітого газу.
- Турбулізатори у димогарних трубах затримують нагріті гази, що збільшує ККД котла.
- В камері згорання розміщені горизонтальні труби, що сприяють швидкому прогріванню системи в цілому та підвищенню ККД котла.
ПЕРЕВАГИ
- Новий сучасний дизайн.
- Широкий вибір потужностей 8-24 кВт.
- Енергонезалежні.
- Надійна автоматика безпеки та регулювання європейського виробництва SIT.
- Мікрофакельні пальники з жаростійкої нержавіючої сталі, які не потребують регулювання первинного повітря. - Теплообмінник котла виготовлений зі сталі товщиною 3 мм, що забезпечує термін експлуатації – не менше 15 років.
- Теплообмінник котла вкритий шаром теплоізоляції Isover (Франція) товщиною 50 мм, що суттєво зменшує теплові втрати котла.
- Вдосконалена система газоходу забезпечує стабільний ККД понад 92 %
- Універсальне підключення до димоходу (вертикальне або горизонтальне).
- Можливість лівостороннього або правостороннього відкривання дверей.
- Патрубки підключення до систем газопостачання та теплопостачання виведені на задню стінку котла, що значно спрощує підключення котла та заощаджує простір навколо приладу.
- Розміщення запалювального пальника модернізовано для покращення його видимості та зручності обслуговування.
- Легкий демонтаж облицювання для зручного обслуговування котла.
ККД, % 92
Робочий тиск води, МПа 0,15
Габаритні розміри, мм 540x275x885
Маса, кг 45
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Агроресурс |
| Країна виробник | Україна |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 92 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Колір | Білий |
| Вага | 45 кг |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 885 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Глибина | 540 мм |
- Ціна: 14 260 ₴
