

Газовий котел димохідний Данко 8С
Газовий котел димохідний Данко 8С
ОСОБЛИВОСТІ
- Спеціальна конструкція теплообмінника, що забезпечує швидкий та рівномірний нагрів теплоносія.
- Димогарні труби встановлені під кутом, що збільшує площу відбору тепла в продуктах спалювання, а також час проходження нагрітого газу.
- Турбулізатори у димогарних трубах затримують нагріті гази, що збільшує ККД котла.
- В камері згорання розміщені горизонтальні труби, що сприяють швидкому прогріванню системи в цілому та підвищенню ККД котла.
ПЕРЕВАГИ
- Новий сучасний дизайн.
- Широкий вибір потужностей 8-24 кВт.
- Енергонезалежні.
- Надійна автоматика безпеки та регулювання європейського виробництва SIT.
- Мікрофакельні пальники з жаростійкої нержавіючої сталі, які не потребують регулювання первинного повітря.
- Теплообмінник котла виготовлений зі сталі товщиною 3 мм, що забезпечує термін експлуатації – не менше 15 років.
- Теплообмінник котла вкритий шаром теплоізоляції Isover (Франція) товщиною 50 мм, що суттєво зменшує теплові втрати котла.
- Вдосконалена система газоходу забезпечує стабільний ККД понад 92 %
- Універсальне підключення до димоходу (вертикальне або горизонтальне).
- Можливість лівостороннього або правостороннього відкривання дверей.
- Патрубки підключення до систем газопостачання та теплопостачання виведені на задню стінку котла, що значно спрощує підключення котла та заощаджує простір навколо приладу.
- Розміщення запалювального пальника модернізовано для покращення його видимості та зручності обслуговування.
- Легкий демонтаж облицювання для зручного обслуговування котла.
ККД, % 92
Робочий тиск води, МПа 0,15
Габаритні розміри, мм 488x275x885
Маса, кг 39
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Агроресурс |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 8 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Вид топлива | Газообразное |
| Коэффициент полезного действия | 92 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Открытая |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Цвет | Белый |
| Вес | 39 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Отопление | |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 2 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 40 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 885 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Глубина | 448 мм |
| Диаметр дымохода | 100 мм |
| Подключение газа | 1/2" |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Дополнительные характеристики | |
| Пьезорозжиг | Да |
- Цена: 14 000 ₴
