



Димохідний газовий котел Геліос АОГВ 12 МАГ
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначений для місцевого водяного опалення житлових і службових приміщень.
Конструкція котла забезпечує підключення до системи опалення, як справа, так і зліва - універсальність.
Завдяки збільшеному ККД знижені витрати газу.
За рахунок малої кількості зварних швів на теплообміннику мінімізований шанс течі.
Порівняно малі габарити газового котла заощадять простір вашої квартири або приватного будинку.
Легкознімна передня облицювальна панель забезпечує вільний доступ до газової автоматики для обслуговування і ремонту.
У котлі використовується круглий сталевий теплообмінник, газова автоматика «EUROSIT 630» виробництва Італії, яка забезпечена багатофункціональної рукояткою управління і кнопкою п'єзорозпалу і атмосферної микрощелевой газовим пальником POLIDORO, Італія.
Автоматика "SIT" - це багатофункціональний регулятор подачі газу, що складається з термоелектричного приладу контролю полум'я з блокуванням повторного розпалювання, регулятора тиску або гвинта налаштування максимального потоку, що моделює термостата з активною функцією миттєвого включення/вимикання. Вихідний тиск газу може бути відрегульовано гвинтом.
Котли виготовляються як в одноконтурному (АОГВ), так і в двоконтурних (АКГВ) виконанні.
В якості другого контуру використовується мідний змійовик 15мм. (для АКГВ)
При бажанні, можна монтувати в систему насос - для більшої економії газу.
Для економічної роботи газового котла (витрата газу до 1,38 м. куб/год.) об'єм води в системі опалення не повинен перевищувати: 175л для чавунних радіаторів; 110л для ребристих труб;
Гарантія 3 роки. Термін служби - не менше 14 років
ЗНИЖКА НА МОНТАЖ В ОДЕСІ ТА ПЕРЕДМІСТІ -30%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Геліос |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 20 л |
| Витратуа газового палива | 1.3 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Підключення газу | 1/2" |
- Ціна: 11 800 ₴
