




Котел газовий бездимохідний Вулкан АОГВ-7ПЕ (парапетний)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Апарат забезпечує опалення та гаряче водопостачання (модифікація з літерою “В”) приватних будинків, квартир, будівель комунально-побутового призначання з площею опалення до 70 м2. з висотою стелі до 3м.
Сталевий теплообмінник.
Висока надійність та безпека в роботі завдяки застосуванню газової автоматики EUROSIT.
Низькофакельний пальник POLIDORO забезпечує стійке горіння і безшумну роботу.
Простий в обслуговуванні завдяки оригінальній конструкції.
Антикорозійний обробіток поверхонь апарату.
Паливо: природний газ по ГОСТ 5542.
Відведення продуктів згорання: в парапетний газохід.
Завдяки відсутності потреби в димоході можуть використовуватись при влаштування автономного опалення в квартирах багатоквартирних будинків.
Може бути встановлений на місце радіатора опалення(під вікно).
| Потужність | 7 кВт |
| Витрата газу | 0,78 м3/год, не більше |
| ККД | 92 % |
| Приєднальна різьба патрубків опалення | G1 1/2 |
| Об’єм води в котлі | 14 л |
| Експлуатаційний період | 14 років |
| Діапазон регулювання температури води | (50-90)±5 |
| Маса виробу | 35 кг |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Красилівський агрегатний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 7 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Витратуа газового палива | 0.78 куб.м/год |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Об'єм води в котлі | 14 л |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Колір | Білий |
| Вага | 33 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 45.0 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Діаметр димоходу | 90 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| П'єзорозпалювання | Так |
| П'єзорозпалювач | True |
- Ціна: 10 900 ₴


