


Апарат твердопаливний комбінованого типу Корді АКТВ-16 (котел-плита) (4мм)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опалювальний твердопаливний енергонезалежний апарат для одночасного обігріву приміщень і приготування їжі..
Застосовується для обігріву приміщень площею до 160 кв.м.
Високий ККД – до 83%.
Конструкція дозволяє встановити механічний регулятор тяги.
Придатний для використання у системах опалення відкритого і закритого типів.
Особливості конструкції дозволяють експлуатацію виключно в режимі плити.
| Температура води (макс) | 90 °С |
| Робочий тиск | 2,0 кгс/см2 |
| Потужність | 16 кВт |
| ККД | 80-83 % |
| Приєднальна різьба патрубків опалення | G1 1/2 |
| Об’єм води в котлі | 35 л |
| Максимальне завантаження палива | 88л |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Мінімальна висота димоходу | 6 м |
| Маса виробу | 162 кг |
| Площа опалення | 160 м2 |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 945 мм |
| Місце під регулятори тяги | + |
| Висота камери згорання | 530 мм |
| Ширина камери згорання | 380 мм |
| Глибина камери згорання | 410 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Красилівський агрегатний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | З варильною поверхнею |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Буре вугілля, Антрацит, Брикети, Кам'яне вугілля, Дрова |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Об'єм камери згоряння | 82 л |
| Об'єм води в котлі | 45 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Площа обігріву | 160 кв.м |
| Колір | Синій |
| Вага | 162 кг |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 945 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
- Ціна: 27 000 ₴
