




Твердотопливный котел с вертикальной загрузкой топлива Корди КОТВ-26 (6мм)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Котел з вертикальним завантаженням палива та нижнім горінням. Тривалість горіння на одній закладці може тривати до 16 годин(за умови забезпечення робочої тяги).
Апарат призначений для опалення індивідуальних житлових будинків і споруд комунально-побутового призначення, обладнаних системами водяного опалення з примусовою або природною циркуляцією води з робочим тиском 2,0 кгс см2 (200кпа). Котел з вертикальним завантаженням палива та нижнім горінням. Тривалість горіння на одній закладці може тривати до 16 годин(за умови забезпечення робочої тяги).
| Температура води (макс) | 90 °С |
| Робочий тиск | 2,0 кгс/см2 |
| Потужність | 14-30кВт |
| ККД | 85 % |
| Приєднальна різьба патрубків опалення | G2 |
| Об’єм води в котлі | 50л |
| Максимальне завантаження палива | 53л |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Мінімальна висота димоходу | 12 м |
| Маса виробу | 307кг |
| Робоча тяга | 22 Па |
| Площа опалення | 290м2 |
| Висота | 932мм |
| Ширина | 540мм |
| Глибина | 1000мм |
| Підключення регулятора тяги | + |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Красиловский агрегатный завод |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 26 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Бурый уголь, Антрацит, Брикеты, Каменный уголь, Дрова |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Открытая |
| Объем камеры сгорания | 65 л |
| Объем воды в котле | 55 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Площадь обогрева | 290 кв.м |
| Цвет | Синий |
| Вес | 307 кг |
| Гарантийный срок | 30 мес |
| Состояние | Новое |
| Отопление | |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 2 бар |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 932 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глубина | 1100 мм |
| Вход в систему отопления | 2" |
| Возврат из системы отопления | 2" |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Толщина стенки теплообменника | 5 мм |
- Цена: 47 000 ₴
