




Твердотопливный котел Корди АОТВ-16-20ЛТ (6мм)
Твердопаливні котли «Корді-Случ» мають високий ККД до 83% та є економними в експлуатації.
Сучасний твердопаливний енергонезалежний котел.
Має тривалий термін горіння палива (до 8 годин) за рахунок оригінальної конструкції камери згоряння.
Забезпечує тривалий термін експлуатації за рахунок виготовлення теплообмінників зі сталі товщиною 6 мм.
Застосовується для обігріву приміщень площею до 250 кв.м.
Високий ККД – до 83%.
Може бути укомплектований електронним контролером з вентилятором.
Конструкція дозволяє встановити механічний регулятор тяги.
Придатний для використання у системах опалення відкритого і закритого типів.
Найвищої ефективності досягає при експлуатації в системах , обладнанних теплоакумулюючими баками «Корді».
| Температура води (макс) | 90 °С |
| Робочий тиск | 2,0 кгс/см2 |
| Потужність | 16-20 кВт |
| ККД | 80-83 % |
| Приєднальна різьба патрубків опалення | G1 1/2 |
| Об’єм води в котлі | 46 л |
| Максимальне завантаження палива | 33 л |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Мінімальна висота димоходу | 6 м |
| Маса виробу ЛТ | 190 кг |
| Площа опалення | 250 м2 |
| Висота | 1140 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 760 мм |
| Автоматика безпеки та керування | + |
| Висота камери згорання | 490мм |
| Ширина камери згорання | 310мм |
| Глибина камери згорання | 370мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Красиловский агрегатный завод |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 16 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Бурый уголь, Антрацит, Брикеты, Каменный уголь, Дрова |
| Коэффициент полезного действия | 83 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Открытая |
| Объем камеры сгорания | 60 л |
| Объем воды в котле | 46 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Площадь обогрева | 250 кв.м |
| Цвет | Синий |
| Вес | 190 кг |
| Гарантийный срок | 30 мес |
| Состояние | Новое |
| Отопление | |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 2 бар |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1140 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глубина | 760 мм |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Толщина стенки теплообменника | 6 мм |
- Цена: 28 000 ₴


