


Твердотопивный котел Корди АОТВ-10СТ (6мм)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Твердопаливні котли “Корді” малих потужностей – ідеально підходять для опалення заміського будинку, дачі, котеджу.
Класичний твердопаливний енергонезалежний котел нижнього горіння.
Застосовується для обігріву приміщень площею до 100 кв.м.
Високий ККД – до 83%.
Ергономічна конструкція дверей забезпечує зручне завантаження.
Конструкція дозволяє встановити механічний регулятор тяги.
Придатний для використання у системах опалення відкритого і закритого типів.
| Температура води (макс) | 90 °С |
| Робочий тиск | 2,0 кгс/см2 |
| Потужність | 10 кВт |
| ККД | 80-83 % |
| Приєднальна різьба патрубків опалення | G1 1/2 |
| Об’єм води в котлі | 27 л |
| Максимальне завантаження палива | 19 л |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Мінімальна висота димоходу | 5 м |
| Маса виробу типу СТ | 87 |
| Площа опалення | 100 м2 |
| Висота | 710 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 645 мм |
| Місце під регулятори тяги | + |
| Висота камери згорання | 240 мм |
| Ширина камери згорання | 290 мм |
| Глибина камери згорання | 310 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Красиловский агрегатный завод |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 10 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Классический |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Антрацит, Дрова, Брикеты, Каменный уголь, Бурый уголь |
| Коэффициент полезного действия | 83 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Объем камеры сгорания | 30 л |
| Объем воды в котле | 27 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Площадь обогрева | 100 кв.м |
| Цвет | Синий |
| Вес | 81 кг |
| Гарантийный срок | 30 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 710 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 645 мм |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Диаметр дымохода | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Толщина стенки теплообменника | 6 мм |
- Цена: 14 400 ₴
