



Твердотопивный котел Корди АОТВ-12С (4мм)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Твердопаливні котли “Корді” малих потужностей – ідеально підходять для опалення заміського будинку, дачі, котеджу.
Класичний твердопаливний енергонезалежний котел нижнього горіння.
Модифікація С має продовжений термін експлуатації за рахунок виготовлення теплообмінників зі сталі товщиною 4 мм.
Застосовується для обігріву приміщень площею до 120 кв.м.
Високий ККД – до 83%.
Ергономічна конструкція дверей забезпечує зручне завантаження.
Конструкція дозволяє встановити механічний регулятор тяги.
Придатний для використання у системах опалення відкритого і закритого типів.
| Температура води (макс) | 90 °С |
| Робочий тиск | 2,0 кгс/см2 |
| Потужність | 12 кВт |
| ККД | 80-83 % |
| Приєднальна різьба патрубків опалення | G1 1/2 |
| Об’єм води в котлі | 32 л |
| Максимальне завантаження палива | 22 л |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Мінімальна висота димоходу | 5 м |
| Маса виробу типу С | 102кг |
| Площа опалення | 120 м2 |
| Висота | 875 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 645 мм |
| Місце під регулятори тяги | + |
| Висота камери згорання | 320 мм |
| Ширина камери згорання | 290 мм |
| Глибина камери згорання | 310 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Красиловский агрегатный завод |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 12 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Классический |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Антрацит, Дрова, Брикеты, Каменный уголь, Бурый уголь |
| Коэффициент полезного действия | 83 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Открытая |
| Объем камеры сгорания | 35 л |
| Объем воды в котле | 32 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Площадь обогрева | 120 кв.м |
| Цвет | Синий |
| Вес | 85 кг |
| Гарантийный срок | 30 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 875 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 645 мм |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Диаметр дымохода | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Толщина стенки теплообменника | 4 мм |
- Цена: 18 500 ₴
